Formularz kontaktowy :

>> Pobierz wersję DEMO programu ILUO Biznes


DEMO z przykładową bazą

Zawiera przykładowe towary i produkty z różnych branż, kontrahentów i dokumenty. Pozwala przyjrzeć się wszystkim funkcjonalnością i wypróbować wybrany wariant od wersji Start do Premium. Ta wersja demo nie ma ograniczenia czasowego. Od wersji pełnej odróżnia ją brak możliwości zdefiniowania innego niż przykładowy użytkownika oraz dostępność wydruków o wyraźnym przeznaczeniu demo.


DEMO z bazą czystą

Ta wersja przeznaczona jest do wypróbowania programu w konkretnej konfiguracji dogodnej dla firmy. Pozwala na odwzorowanie struktury firmy, zdefiniowanie systemu uprawnień z podziałem ról, utworzenie oddziałów i magazynów, utworzenie wygodnej dla firmy struktury bazy towarowej oraz bazy kontrahentów. W praktyce ta wersja demo posiada wszystkie cechy wersji pełnej. Jedynym ograniczeniem jest trzydziestodniowy czas aktywności. Program ILUO Biznes pozwala tworzyć dowolną ilość wersji demo zapisując je w osobnych bazach. Istnieje możliwość rozpoczęcia pracy na 30-dniowej wersji DEMO, a gdy uznamy, że program spełnia oczekiwania, możliwa jest kontynuacja po zakupie licencji.


DEMO w chmurze

Istnieje możliwość przetestowania programu ILUO Biznes w wersji chmurowej. W tym celu należy zgłosić się do naszej firmy i pobrać kody dostępowe.


Pomoc

Na każdym etapie pracy z programem udzielamy Państwu wsparcia telefonicznego lub poprzez zdalny dostęp

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony :)